On tHe RoAd

zaznamenávejte své úspěchy/neúspěchy zde

Moderátoři: pascal, keba

Filaxis
Supporter

Příspěvekod Filaxis » 10. črc 2010 0:36

PSEUDO-HST

05.07.2010

SQ
3x8x90
Legpress
2x10x175
BP
3x10x70
DBBP
3x10x(2x16)
Rows
3x10x70
Pull-ups
2x8xBW

BW=92 tusim - uz nepamatam velmi...

07.07.2010

SQ
3x10x95
Legpress
2x10x200
BP
3x10x75
DBBP
2x10x(2x18)
Pull-ups
3x8xBW
Rows
3x10x75
Bellywheels+Vypony+Bic.Scott+Tric.kladka
2x8+2x20x85+2x12x3TEHLE+2x20

BW=93kg (troska stuplo - vratila sa najskor voda do svalov atd)

09.07.2010

SQ
3x10x100
Legpress
2x10x225
BP
3x10x80
DBBP
2x10x(2x20)
Pull-ups
3x8xBW
Rows
2x10x80
Mohamedy+Vypony+Bic.Scott+Tric. kladka
2x12+2x20x95+2x10x4TEHLE+2x20

BW=92kg - no vaha sa teda zatial zhruba nejako drzi, uz som zaradil aj dake sachre - pondelok 3x sacharidove jedlo, utorok 3x, streda 3x, stvrtok 2x, dnes 3x. Dokopy kazdy den 6x jedlo, takze stale viac jedal na styl "B+T", Zistujem, ze tych cukrov ani zdaleka nepotrebujem tak vela. V blizkej buducnosti chcem drzat sacharidove jedla do styroch na den. Ked skoncim toto pseudo+HST, asi nabehnem na nejaku kratsiu silovku, uvidime.
Silovy trening je viac nez len dvihanie zeleza. Je to forma meditacie, filozofia, zivotny styl.

Filaxis
Supporter

Příspěvekod Filaxis » 2. srp 2010 17:49

PSEUDO-HST - END

Tak niezeby som sa flakal, alebo dokonca necvicil - teda, vlastne som sa flakal, len som bol tak hnily, ze sa mi to sem ani nechcelo pisat. Teda, uplne presne je to takto - povedal som si, ze na mesiac mi nezaskodi trosicka high-reps a zregenerovat, a tak som aj ucinil. No ale uz som spat a som pripraveny pustit sa do toho opat, v plnej parade :wink:

KORTE WENT BODYBUILDING (ze objemofka)

Este nejake vychodzie parametere - to aby som potom mohol plakat nad tym, ako sa to nikam nepohlo :wink:

Hrudnik - 112/114 (no je to niekde medzi 110-115, len ja to neviem moc merat)

Pas - 92 (ano, tak toto viem merat zial az prilis presne...)

Ostatne by malo byt (verim/dufam), tak nejak velmi podobne, jako po diete, cize nejako takto:

BW: 100kg -> 92kg

Hrudnik: 116 -> 110

Pas: 101/104* -> 93

Boky: 110 -> 105

Nohy: 70/68 -> 66/65

Ruky: 43 -> 41

Lytka: 42 -> 41

(toto platilo tesne po diete, koncom juna - cize mesiac dozadu).

Este aktualna BW=91kg (povedzme).

Okej, tak uz rovno trening

02.08.2010 (salbutamol - 4x2mg)

PWL part

SQ
5x5x115
BP
5x5x95
Rows (WG)
5x5x95

BB part

Legpress
5x5x275
DBBP
5x5x28
Pull-ups
5x5x(BW+10kg)

Superset 1

Veslovanie 2x15x45
Dips 2x15xBW
Predkopavanie 2x15x15
Zakopavanie 2x15x15

Superset 2

Mohamedy 2x12x45
Vypony 2x30x85 ("cheating" - dal som do toho trosku dynamiky)
Bic. Scottovka 2x10x15

BW=91.4kg. Volume aj intenzitu som odhadol na vybornu (ja viem, samochvala smrdi - ale proste fakt sa mi to podarilo). Inkrementy budu take, ze na core cviky (PWL part) hodlam pridat overall 20kg, cize 5kg na tyzden. Na BB cviky pridam proste kazdy tyzden "minimalne mozne" (tam nemam az take silove priority), na doplnky budem pridavat pozvolna podla pocitu.

Takze este novinka (aspon pre mna) - salbutamol. Tak co som pocital nieco, ze zozaciatku byva celkom nasup - tak nepotvrdene. Nic zvlastneho som necitil, mozno urcitu energiu navyse, kedze som malo spal a nedolahlo to na mna az tak ako zvycajne. Uvidime, davky budem navysovat pozvolna, skonzultujem odborne este s niektorymi uzivatelmi. Strava bude taka, ze v treningovy den pred a po treningu shake (protein+malta, a kupil som aj hydro, takze "po" bude hydro), a po treningu (po sejku) budu este 2-3 sacharidove jedla, v netreningovy den 1-2 sacharidove jedla doobeda, inak len tuky+bielkoviny. Nieco akoze "kvalitna objemovka", tak uvidime, ci to ide aj takto...
Silovy trening je viac nez len dvihanie zeleza. Je to forma meditacie, filozofia, zivotny styl.

Filaxis
Supporter

Příspěvekod Filaxis » 3. srp 2010 22:33

Dnes rano sa ozvalo prave rameno aj laket - pretoze v sobotu som stratil rozum a nechal som sa ukecat na paku, a nejaky som z toho bol rozjebany. Uz vcera cez trening to trochu bolelo, ale myslel som, ze to prejde. No nic, neda sa takto - zajtra vynechavam, v piatok len lajt trening asi a ak vsetko pojde fajn, zacnem odznova buduci pondelok. Ale rozladilo ma to maximalne :?

Miraa

Příspěvekod Miraa » 3. srp 2010 22:53

a vyhral si v te pace aspon? :P

Filaxis
Supporter

Příspěvekod Filaxis » 5. srp 2010 22:46

Miraa píše:a vyhral si v te pace aspon? :P

Najprv som ja prehral s nasim bubenikom, potom on prehral s klavesakom z Prague Conspiracy, a potom klavesak z Conspiracy prehral so mnou na pravacku, a videl som mu na tvari, ze sa mu to moc nepacilo, takze ked ma vyzval na lavacku, uz som velmi odpor nekladol. Hlavne som ale bol nahuleny jak kokot a ti kokoti ma na taku kokotinu ukecali. Dnes som dal drepy konec, rameno vyhlasilo stanne pravo - totalny strajk. Takze aspon 2tyzdne uplne off to vidim... :mad:

bestial
Coach

Příspěvekod bestial » 9. srp 2010 0:13

Filaxis píše:
Miraa píše:a vyhral si v te pace aspon? :P

Najprv som ja prehral s nasim bubenikom

to je ale docela fail :lol:
Už jen jedna další ampule
Ješte nás čeká sláva
Jednou nás to všechny zabije
No zatím to nakopává.

What I lack in determination, I make up in my superior genetics.
https://www.facebook.com/jan.michalov.trener

Filaxis
Supporter

Příspěvekod Filaxis » 11. srp 2010 0:28

Takze momentalny stav - v klude to uz neboli nejaky ten den, ale laket obcas este tak citim, ze nie je v poriadku. Zatazovat este nebudem minimalne dokonca tyzdna. Strava taka, ze kaloricky sa da, ale kvalita nula - nemam motivaciu dodrziavat stravu, ked nemozem cvicit.

Davam Indobene tak raz denne a tak, povedzme ze si udrzujem nadej a vieru v lepsiu buducnost... :roll:

Filaxis
Supporter

Příspěvekod Filaxis » 22. srp 2010 14:45

Drobna aktualizacia - takze v stredu (18.08.) som dal trening, a rameno uz vyzera ok. Zial, stale som si citil zapastie a laket (ono v podstate som mal tak trochu dojebanu celu ruku, len povodne som myslel, ze rameno na tom bolo najhorsie). Sila sla pochopitelne asi trochu dole, ale 5x100 na bench stale v pohode s rezervou, potom zlahka 4x5x100 drep (som zistil, ze tam bola ta ruka citlivejsia jako pri benchi), a pritahy par serii s 80.

V piatok som chcel dat druhy trening, ale casovo to nevyslo a navyse, vcera mi doslo zle od zaludka, co sa zial neobislo bez zvracania a enormnej vycerpanosti. Cez noc to ustalo, ale stale sa citim jako keby ma vybrali z drvicky na odpad...

Povodny plan bol od pondelka uz zacat s pravidelnym treningom, ale takto este asi chvilku pockam. Musim sa dat celkovo dokopy, aby som mohol zacat "s cistym stitom". Desim sa toho, ako som zase raz pravdepodobne prisiel o niekolkomesacny progres, jak silovy, tak objemovy. Uvidime ako to pojde na jesen, ale stale viac nadobudam pocit, ze z nejakych nepochopitelnych pricin sa mi vzdy po niekolkomesacnom zodpovednom pristupe a vynalozenej snahy podari vsetky vysledky znicit v priebehu niekolkych tyzdnov, cisto zasluhou nahodnych zasahov zvonka. Zacina to silno nahlodavat moju vieru v naturalny progres a s motivaciou to teraz tiez nie je prave ruzove :shock:

Filaxis
Supporter

Příspěvekod Filaxis » 17. říj 2010 11:49

Hmmm, tak pozeram, ze pekne dlho som sem nepisal. Tak maly update - mam za sebou prave cerstvo korteho (siel som 13.09.2010 - 11.10.2010) a siel som to nejako takto...

Week SQ BP/Rows*
1 95 - 95 - 97.5 85 - 85 - 87.5
2 97.5 - 100 - 100 87.5 - 90 - 90
3 102.5 - 102.5 - 105 92.5 - 92.5 - 92.5
4 105 - 107.5 - 107.5 95 - 95 - 95

*Rows som siel nadhmatom "wide-grip" (prsteniky na ringoch), vsetko vcelku s rezervou - drep som mozno podhodnotil az moc.

Tento tyzden /11-17.10.2010/ bol deload - len jeden trening v utorok, trosku bolo malo casu.

A dnes spustam klasiku - Sheiko (beginners na drep, CMS/MS na bench - len prvy rozpisovy tyzden a postupne pridavanie, mrtvolu my own style - zacnem asi 5x3x150 a budem pridavat weekly, inkrementy 5-10kg podla pocitu). A samozrejme rows ku benchom - analogicky vahy aj opakovania (kedze sa mi to uz v minulosti osvedcilo).

Inak viem, ze to vyzera, jak keby som sa krcovito drzal niecoho, co mam zabehane - ako vravi Grim "stick with shit that works" - ale planujem aj novy element do mojho treningu, hned po sheikovi. Ale teraz to este beriem ako "navrat do formy" (aj ked zatial vcelku uspesny).

Jo a tesim sa na zraz, snad uz teraz zacnem aj pravidelnejsie prispievat (aspon sa pokusim) :P

Filaxis
Supporter

Příspěvekod Filaxis » 9. lis 2010 19:00

Tak zraz, ale aj par dalsich udalosti z osobneho zivota, ma fakt kvalitne nasrali. Od januara to budu cca 4 roky co cvicim a nemyslim si, ze je cas kapitulovat! Prilis dlho som sa drzal skostnateleho treningu - nastal cas na zmenu a ja sa mienim zamerat hlavne na svoje slabe miesta (ramena, hamstringy, stred tela...). Pokusim sa na nejaky cas "zabudnut" na velku trojku a dobehnut, co som zameskal. Pisat log sa mi nechce pravidelne, lebo nemam pristup na net kazdy den. Budem ale obcas prispievat, "co noveho" - hlavne pre seba, aby som vedel zhodnotit, ci to niekam smeruje. Primarny ciel je sila, s vahou budem hybat podla toho, ako mi to prave bude vyhovovat, ale 85-90kg je zda sa ideal. Dufam, ze ked si tieto riadky precitam za par mesiacov, uz budem mat za sebou aj nejake to nove PR v trojboji. Tot vse, drzte mi palce!

Charles99
Supporter

Příspěvekod Charles99 » 9. lis 2010 21:12

Filaxis píše:ja sa mienim zamerat hlavne na svoje slabe miesta (ramena, hamstringy, stred tela...!

:lol: :lol: toho je víc... (jen vtip samozřejmě)
Jinak hodně štestí a piš, jak se ti vede a jak pokračuješ! :)
V nebi je sice čistší vzduch,jenže v pekle,je lepší společnost!!!

Filaxis
Supporter

Příspěvekod Filaxis » 10. lis 2010 16:13

Jasne dik. Vies co hlavne je, ze sa mi zase vratila ambicioznost - lebo to mi tusim poslednu dobu dost chybalo...

J_Dogg
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J_Dogg » 12. lis 2010 10:19

Motivační kniha od Skipa LaCoura - Thinking Big http://www.skiplacour.com/bb_com/thinking_big.pdf

LaCour je bývalý šampion v naturální kulturistice, takže sice mimo pwl, ale i tak to může být pro tebe zajímavý čtení. :)

Filaxis
Supporter

Příspěvekod Filaxis » 15. úno 2011 3:09

Je nadherne sledovat, ako sa mi kazdym treningom zase vracia sila a ako sa mi svaly opat zavodnuju. To nie je len o fyzickej kondicii - telo a mysel su prepojene a ked clovek jedno zanedbava, druhe tym trpi tiez. Az teraz zistujem, ako velmi mi to chybalo - a to som pauzoval sotva tri mesiace, a mam za sebou len prve tri treningy!

Pani, vyzera to na comeback... :twisted:

J_Dogg
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J_Dogg » 15. úno 2011 7:46

Powers se vrátil, teď ty, super návraty. :)

Zpět na “Tréninkové logy”