PLS poradte cvicenie doma

pro ty, kteří nechtějí plýtvat kaloriemi a nechce se jim do posilovny

Moderátoři: pascal, keba

blaster18

Příspěvekod blaster18 » 24. zář 2009 13:38

Oncek píše:
blaster18 píše:
Oncek píše:EDIT: Jinak nic ve zlem kevin, to že neco neznaš ta neodsuzuju. Ale řekněme že počet serii v treninku aby jsi ho stihl realisticky do te magické jedné hodiny a bylo to co k čemu by asi nemělo byt vic jak -+20serii...

Jinak nic ve zlém Oncku, ale magická hodina je pěkná blbost a mýtus :wink:

Nic ve zlem Blaster ale řekl bych že když někdo zřejmě začina tak tréninky do hodiny jsou ideálni...

FrankSinatra: tak tak. taky mam tento nazor, nekdy stihnu odcvičit všechno paradně do 45minut a řekl bych že to jsou co se silovek týče pro mě nejlepši treninky...

Podle mne je doslova kokotina trenovat v silove připravě dele jak hodinu... možna v objemovce sa to da, ale taky bych se snažil udělat co nejvice prace za co nejkratši dobu.....
Ale tak každy mame jiny přístup jestli tobě Blaster vyhovuji nejake delši treninky tak OK.

No tak třeba beara jsem cvičil průměrně hodinu a půl, ostatní tréninky od rozmezí jedné hodiny do dvou. Pod hodinu jsem osobně necvičil nikdy...Pokud začíná, tak mu to s tím nízkým objemem vyjde tak, jak to vyjde, čili zhruba kolem té hodinky.

V silové přípravě je kokotina trénovat déle jak hodinu? Když u mrtvoly nebo dřepu s vysokou intenzitou může trvat pauza klidně 4-5 minut? Navíc spolu s warm-up sériema + strečingem na začátku a na konci tréninku...To máš na mysli asi nějakou bicepsovou pákařskou silovou přípravu, že?
"Don't ask for a light load - rather ask for a strong back"

Oncek

Příspěvekod Oncek » 24. zář 2009 13:48

Jo tak nějak :) , trenink ktery sedi mne....

Ale tak nejsem moc na urovni co se tyka mrtvol, ale 5 minut pauzy se mi zdaji už trochu zbytečne i u silovky kde si potřebuješ na dalši velkou váhu sic řádně odpočinout. Ale možna se pletu i když bych řekl že za 5 minut už i dost vychladneš.... (jen nazor, ale rozhodně tak dlouhe pauzy nedělaš po každe těžke serii myslim)

Tu hodinu sem myslel bez strečingu. Ale jinak OK.

kevinn13

Příspěvekod kevinn13 » 9. říj 2009 16:02

v pohode to mam zacvicene za 1,5hod aj so strecingom a preto mam vela tich cvikov a serii lebossa mi zda ze to cvicim s lahkimi vahami ak by to vedel nekdo upravit tak pls lebo neviem co stym

keba
Moderator

Příspěvekod keba » 9. říj 2009 17:17

Kurňa my disciplíny trénujem i 4 hodky tak se vzmužte :lol:

Trian
Supporter

Příspěvekod Trian » 9. říj 2009 19:23

Keď som cvičil úplne prvý krát v živote s činkami, tak som tam mal asi 30 cvikov a trvalo mi to 3 hodiny. Potom som mal takmer týždeň svalovú horúčku :D :D

Podľa mňa je toho nejako moc veľa. Polovicu môžeš dať preč a radšej zvýš intenzitu tréningu.

Napríklad ťažšie variácie drepu:
1. drep s výskokom
2. výstupy na lavicu s výskokom, činka na ramenách

Ten benchpress... Podľa mňa viac ako tých 30 kg budeš mať, keď si dáš obyčajné kliky, kliky s nohami na vyvýšenej lavici, kliky na jednej ruke.

Neviem či ti nejako pomôže mŕtvy ťah s 30 kg. To skôr hyperextenzie a good morning s takou váhou.
"Box je jako Jazz,čím méně lidí ho uznává tím je lepší" G.Foreman

Zpět na “Cvičení doma”