Hrazda stropní

pro ty, kteří nechtějí plýtvat kaloriemi a nechce se jim do posilovny

Moderátoři: pascal, keba

Kubík

Příspěvekod Kubík » 5. srp 2008 0:21

samorost píše:
blaster18 píše:
samorost píše:Mám doma šroubovací hrazdu a problém sem s ní nikdy neměl- spíš byl dycky problém ji oddělat. Důležitý je vědět kolik unese-ta moje má nosnost do 110 kg,takže u mě v pohodě.

No jo, ale třeba jen statickou nosnost...rychle cukneš a letíš. Málo pevně ji upneš a letíš. Náhodou někdo hrábne mastnou rukou na futra, nevšimneš si toho a letíš. Časem trošku zteří guma a letíš. To nemluvím o tom, kdybys chtěl shybovat se zátěží. Někomu třeba vyhovuje, ale pro mě osobně je to moc riziková a nepoužitelná hračka.

Mám to tak 6 let a nikdy žádnej problém..Nevýhoda je že nemužeš pořádně roztáhnout úchop a přitahovat se třeba až po ramena.

Měl jsem to taky 6 let a problém nebyl až do té chvíle, než jsem spadl přímo na kolena s hrazdou v rukách :? :-)

samorost
Supporter

Příspěvekod samorost » 5. srp 2008 1:05

Au..To dokáže pokazit den.

anton102
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod anton102 » 11. srp 2008 20:27

blaster18 píše:Já plánuju něco na tenhle způsob, budu si to buď dělat sám, nebo si to nechám svařit. Samozřejmě bez těch bradel, protože přešroubovávat to během tréninku na kliky budu asi těžko.

Obrázek

ty bradla bych tam klidně nechal můžeš na nich cvičit další variaci přítahů
já je na to využívám často

Smikee

Příspěvekod Smikee » 19. říj 2008 17:40

Taky plánuji koupit stropní hrazdu. Bydlím v panelovém domě a nejsem si jistý, zda to ten strop vydrží :) . Máte s tím někdo zkušenosti? Pomýšlím na přesně tu, co autor topicu na první stránce :D

blaster18

Příspěvekod blaster18 » 19. říj 2008 18:15

Smikee píše:Taky plánuji koupit stropní hrazdu. Bydlím v panelovém domě a nejsem si jistý, zda to ten strop vydrží :) . Máte s tím někdo zkušenosti? Pomýšlím na přesně tu, co autor topicu na první stránce :D

JJ, už jsem to u kamoše v paneláku viděl. Betonovej panel neutrhneš, neboj. Hlavně netrefit spáru. Chce to dobrou vrtačku + vrtáky a poradit se někde v obchodě co koupit za hmoždinky nebo za kotvy...prostě aby tě to udrželo...
"Don't ask for a light load - rather ask for a strong back"

Balthazar

Příspěvekod Balthazar » 19. říj 2008 19:52

blaster18 píše:
Smikee píše:Taky plánuji koupit stropní hrazdu. Bydlím v panelovém domě a nejsem si jistý, zda to ten strop vydrží :) . Máte s tím někdo zkušenosti? Pomýšlím na přesně tu, co autor topicu na první stránce :D

JJ, už jsem to u kamoše v paneláku viděl. Betonovej panel neutrhneš, neboj. Hlavně netrefit spáru. Chce to dobrou vrtačku + vrtáky a poradit se někde v obchodě co koupit za hmoždinky nebo za kotvy...prostě aby tě to udrželo...
http://spravodaj.madaj.net/view.php/2007/01-list-susedom :lol:
Stop acting like a douche, keep your mouth shut, train the right way, and win.

Knowledge is power..arm yourself

What lack in genetics, I make up for with determination and discipline.

bestial
Coach

Příspěvekod bestial » 28. říj 2008 16:33

Smikee píše:Mohli byste mi poradit nějaké kotvení? Chemické nebo jiné?
Do panelu

do panelu som pouzil ocelove hmozdiny a drzi to jak salene :o
Už jen jedna další ampule
Ješte nás čeká sláva
Jednou nás to všechny zabije
No zatím to nakopává.

What I lack in determination, I make up in my superior genetics.
https://www.facebook.com/jan.michalov.trener

Smikee

Příspěvekod Smikee » 28. říj 2008 16:34

Sry, jsem to omylem smáznul :D . No právě jsme to šli s tátou vrtat... No hrůza, mám blbý hmoždiny, takže zítra se kouknem po těch ocelových nebo na chemické kotvení a taky použijem lepší vrtačku:-D. Tak snad to půjde a konečně se pořádně zavěsim

bestial
Coach

Příspěvekod bestial » 28. říj 2008 16:36

Smikee píše:Sry, jsem to omylem smáznul :D . No právě jsme to šli s tátou vrtat... No hrůza, mám blbý hmoždiny, takže zítra se kouknem po těch ocelových nebo na chemické kotvení a taky použijem lepší vrtačku:-D. Tak snad to půjde a konečně se pořádně zavěsim

no ked som pouzil te klasicke umelohmotne tak sa mi na 3 hmozdinach neudrzal 30 kilovy boxovaci mech.

Na tyhc ocelovych (sorry neviem jak sa volaju) ich mam 4 priamo v strope a viseli sme na tom traja bez problemov...
Už jen jedna další ampule

Ješte nás čeká sláva

Jednou nás to všechny zabije

No zatím to nakopává.

What I lack in determination, I make up in my superior genetics.

https://www.facebook.com/jan.michalov.trener

TompiBB

Příspěvekod TompiBB » 28. říj 2008 18:48

Ja mam pouze hrazdu do futer, pridelanou dvema sroubama, ale je bohuzel jenom do 100 kil :cry: ...ale aspon byla levna, neco kolem 300 i s postovnym myslim :lol:

Smikee

Příspěvekod Smikee » 28. říj 2008 20:07

Vím o které mluvíš, já ji našel na netu dokonce za 150,- :lol: . Ale nečetl jsem na ni kladné ohlasy. A hlavně máme doma úplně dmntní futra, takže to by nešlo. No zejtra koupim pořádný kotvení a sousedům trošku znepřijemníme odpoledne vrtáním :twisted: . Jak já se těšim 8)

TompiBB

Příspěvekod TompiBB » 28. říj 2008 21:13

Ta tvoje je zarucene lepsi, ale me zatim ta moje staci...

pascal
Moderator

Příspěvekod pascal » 29. říj 2008 0:05

Smikee píše:Vím o které mluvíš, já ji našel na netu dokonce za 150,- :lol: . Ale nečetl jsem na ni kladné ohlasy. A hlavně máme doma úplně dmntní futra, takže to by nešlo. No zejtra koupim pořádný kotvení a sousedům trošku znepřijemníme odpoledne vrtáním :twisted: . Jak já se těšim 8)

Já přidávám kladný ohlas k "mezifuterní hrazdě". Vydržela 2,5 roční používání obden bez újmy. Nyní už shybuju jen ve fitku, hrazda zůstala u kámoše.

Smikee

Příspěvekod Smikee » 29. říj 2008 0:38

Nemyslel jsem to tak, že je špatná, ale že my máme dmntní futra, že se tam zkrátka dát nedá. Jo kdyby to šlo, tak už tam dávno je a bez práce, takhle se to holt musí řešit tou stropní :?

samorost
Supporter

Příspěvekod samorost » 29. říj 2008 0:46

Já mám sice futerní,ale podle mě je šroubovací stropní lepší. Můžeš rozšířit úchop a futra a jejich výška tě nijak neomezuje, můžeš na to provádět víc kravin.

Zpět na “Cvičení doma”