Trénink pro začátečníky

důležité info pro ty, co přistoupili na železnou hru

Moderátoři: pascal, keba

Jarhead

Příspěvekod Jarhead » 6. črc 2009 17:02

Miraa píše:začni s přesným tréninkem,který tu máš....s cvikama ti pomůže youtube.cz nebo se podívej do sekce "cviky" :wink:

jasny diky ale spis je problem ze se nevyznam v tech nazvech tech cviku vis jak :-)

Číča

Příspěvekod Číča » 7. črc 2009 17:28

Jarhead píše:
Miraa píše:začni s přesným tréninkem,který tu máš....s cvikama ti pomůže youtube.cz nebo se podívej do sekce "cviky" :wink:

jasny diky ale spis je problem ze se nevyznam v tech nazvech tech cviku vis jak :-)

nevim jak.
Dřep dělá ze žen chlapy. A co dělá z chlapů ženy? Motýlek!

marecko_SVK

Příspěvekod marecko_SVK » 12. črc 2009 19:28

Ja tiež začinam s cvičenim a sa chcem spytat že ako mam vlastne cvičit ked posilku mam dost daleko a doma mam len jednoručky??? da sa neako cvičit len s tym alebo ešte mi treba niečo

ZANGER

Příspěvekod ZANGER » 28. říj 2009 9:37

Nazdar,
Potřeboval bych poradit jestli cvičím dobře.
Je mi 14, váha 65 a výška 169. Posiluju tak 10 měsícu. Předtím jsem jel pyramidu, potom AA3 a nedávno jsem cvičil každý den vždy jednu svalovou partii(vše z vlastní váhou). Tedka jsem prišel na to že to je blbě a že mám procvičit vždy celý tělo. Tedka jedu takhle:
Trenink A)
shyby podhmatem 3x5
tricepsový zdvih 3x5
kliky ve stojce 3x5
bulharské dřepy 3x5
a na stroji AB rocket 5min

trenink B)
tricepsové kliky 3x5
shyby nadhmat 3x5
výpony 3x15
AB rocket 5min

- vše jedu se závažím, na něco 20Kg a na něco 10Kg, chci zvýšit sílu a trochu víc objem. Mezi těmi 10měsíci jsem přibral na hmotě(ale ne zas moc) a když jsem jel vždy na jednu partii tak nic moc pořád jsem stál na místě. Ale celé tělo se doporučuje začátečníkum, ale ted nwm jestli jsem začátečnik. Díky za odpověd.

PS: to zavaži je batoh a nevím jestli si stim nahodou nemůžu odrovnat pateř.

andrej232

Příspěvekod andrej232 » 15. lis 2009 0:08

Našiel som stránku vhodnú pre začiatčníkovm ktorí chcú začať posilovať http://zaciatocnici.sk a tuto je link na tréningov plán pre úplných začiatočníkov http://zaciatocnici.sk/category/trening ... ove-plany/

blaster18

Příspěvekod blaster18 » 15. lis 2009 1:07

andrej232 píše:Našiel som stránku vhodnú pre začiatčníkovm ktorí chcú začať posilovať http://zaciatocnici.sk a tuto je link na tréningov plán pre úplných začiatočníkov http://zaciatocnici.sk/category/trening ... ove-plany/

Tak našel anebo jste ji vytvořili a děláš si reklamu? Proč tady z nás děláš blbečky? :roll: Navíc ten plán pro začátečníky není vhodný...nebo spíš pro nikoho není vhodný - špatně pochopený split.

andrej232 píše:Vytvorili sme novú stránku http://zaciatocnici.sk . Stránka je zameraná na šport a fitnes pre úplných začiatočníkov a pokročilých. Chceli by sme sa spýtať či by sa nedalo s Vašim fórom vymeniť odkaz. Takto môžeme získať nových návštevníkov na Vašu aj našu stránku
Naposledy upravil(a) blaster18 dne 15. lis 2009 1:08, celkem upraveno 1 x.
"Don't ask for a light load - rather ask for a strong back"

BENNY
Supporter

Příspěvekod BENNY » 15. lis 2009 1:08

samozrejme ze vytvoril a dela si reklamu..mohls ale zvolit jinej nick :lol: :lol: :lol:
"If you want to see the rainbow, you gotta put up with the rain"

ZANGER

Příspěvekod ZANGER » 15. lis 2009 10:07

no já nejsm uplnej začátečník, už posiluju nějak 10 mesíců.
A chtel bych poradit jestli tento plán je vhodný na sílu a na objem(víc ale tu sílu)

A 3serie
shyby podhmat 5op
dřepy na široko 5op
tricepsový zdvih 6op
výpony 15op
ab perfect 5min (to je ten stroj takový)

B 3serie
shyby se sirokým uchopem 6op
drepy nebo sisi drepy 6op (poradte co)
tricepsové kliky 7op
výpony 15op
ab perfect

Taky bych chtel poradit jestli nekdo nezná cviky na biceps krome mrtveho tahu atd.. krome shybu a bicepsových kliku?
Naposledy upravil(a) ZANGER dne 15. lis 2009 17:22, celkem upraveno 1 x.

Folis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Folis » 15. lis 2009 12:19

ZANGER píše:Taky bych chtel poradit jestli nekdo nezná sciky na biceps krome mrtveho tahu atd.. krome shybu a bicepsových kliku?

Wtf???

Dudan.

Příspěvekod Dudan. » 15. lis 2009 12:24

Folis píše:
ZANGER píše:Taky bych chtel poradit jestli nekdo nezná sciky na biceps krome mrtveho tahu atd.. krome shybu a bicepsových kliku?

Wtf???

Ty necvičíš mrtvoly na bicák??? :D :oha:

FrankSinatra

Příspěvekod FrankSinatra » 15. lis 2009 12:57

to nepoznate bicepsovy mrtvy tah? ved idete normalny mrtvy tah a ked ste hore vytahnete cinku na bicepsovy zdvih, ptoom zase dole a odzacatku..ale mozu to cvicit len velky bicepsovy drtici..garantovany narast ruky o 5-10cm za mesiac

... :lol: :lol:

Restor

Příspěvekod Restor » 15. lis 2009 13:14

to ide na podpis toto :-D

bicepsove kliky? to su jake?
Obrázek

Dangles

Příspěvekod Dangles » 15. lis 2009 13:50

Zdarec dalo by se říct že mám podobný problém jak ZANGER jak cvičit biceps když mám jen 7kilové činky se kterýma dám tak 40 opakování což je podle mě kničemu... Takže se ptám je nějaká jiná možnost jak posílit bicepsy když by se dalo říct že nemám činky :( ?

Jo ještě by mně zajímalo jedu kruhové serie ( snad víte co tim myslim 1serii shyby 1 serii kliky pak zas shyby kliky atd) ale četl jsem že by v treninku měli různě přehazovat cviky atd takže myslíte že by bylo dobre kdybych místo kruhového treninku jel např 3x X kliky => 3x X shyby atd (samovřejmě nebudu cvičit tak jak sem to napsal :D )

ZANGER

Příspěvekod ZANGER » 15. lis 2009 17:30

Taky bych chtel poradit jestli nekdo nezná cviky na biceps krome mrtveho tahu atd.. krome shybu a bicepsových kliku?

pardon měl jsem preklep.
mrtvý tah necvičím protože vzhledem k tomu že mi je 13 mi to jen uškodí(dojebe páteř atd.)
bicepsove kliky je to že príjdeš k hrazde která ti je tak po pas (zábradlí), a vlezeš si pod to tak jako u shyby jenomže máš natažene nohy a oprene o zem(v lehu) pak se pritahuješ k tyči.(neco jako klik naopak tak jsem to nazval no)

a pls krituzujte ten plán.

FrankSinatra

Příspěvekod FrankSinatra » 15. lis 2009 18:25

ZANGER píše:

pardon měl jsem preklep.
mrtvý tah necvičím protože vzhledem k tomu že mi je 13 mi to jen uškodí(dojebe páteř atd.)
bicepsove kliky je to že príjdeš k hrazde která ti je tak po pas (zábradlí), a vlezeš si pod to tak jako u shyby jenomže máš natažene nohy a oprene o zem(v lehu) pak se pritahuješ k tyči.(neco jako klik naopak tak jsem to nazval no)

a pls krituzujte ten plán.

aza na to ze mrtvy tah neni na biceps ty mudrcu :lol: no ty vole tie bicepsove kliky to bude novy objav normalne mozes si dat patentovat novy cvik :lol:

Zpět na “Začátečníci”